אודות       

אימפרזה ייזום בנדל"ן

התחדשות עירונית היא דרך נפלאה להתקדם ולהשתדרג משמעותית ברמת החיים מבלי לעבור דירה או לשבור חסכונות והדבר תורם לשיפור המראה הסביבתי בעיר, יותר ויותר בניינים פרטיים הגיעו למסקנה שאת ההזדמנות הזו חבל לפספס והפניה אל חברות הבניה והיזמות בתחום נעשית בהקדם.

פרוייקט תמ"א 38 מגיע בעידוד המדינה לאור הערכה שמבנים רבים בני 30 שנה ויותר לא ניבנו לפי התקן הנדרש ועשויים שלא לשרוד מקרה של רעש אדמה,
מעבר לכך מדובר בפרוייקט מבורך שכל המעורבים יוצאים מרוצים, הדיירים מקבלים מבנה חדש מחוזק, והחברה היזמית שבונה מספר דירות נוספות.

 

 

קצת עלינו

נאמר שסוד ההצלחה של כל ארגון טמון באיכות עובדיו וזו עמוד התווך איתו יצאנו לדרך יחד עם צוות מקצועי ומנוסה החתום על ביצוע פרויקטים באזורים בכל רחבי הארץ.


פרויקט תמ"א 38 הינו מורכב ביותר וכפי שהוא יכול להביא תשואות גבוהות כך טמונים בו סיכונים רבים, לכן ישנה חשיבות מכרעת בזהות היזם אותו אתם בוחרים ובעיקר יכולת ראייה לצפות את המכשולים העתידיים בפרויקט, מימונו וביצועו.


במבט רחב, ניתן להגדיר את פרויקט התמ"א לשתי חלקים, החלק התיכנוני ומנגד החלק המשפטי. את אותם חלקים מובילים שני גורמים אדריכלים ועורכי דין כאשר האדריכל אמון על החלק התיכנוני, ואילו עורך הדין אמון על החלק המשפטי. 


בכדי להביא למימוש זכויות הדיירים באופן מקסימלי, בזמן המהיר ביותר, יזם צריך אדריכלים ועורכי הדין צמודים ודרוכים לדרישות ובקשות הדיירים. בנוסף, על אנשי המקצוע להיות מנוסים ומיומנים בתחום בכדי להמציא פתרונות יצירתיים וייחודיים לכל בניין ובניין ודרישות דייריו.


אנחנו, אימפרזה יזום בנדל״ן, עורכי דין ואדריכלים בעלי ניסיון רב בתחום הבניה ובעיקר בנושא תמ״א 38. 
אנו מבינים כי לכל פרויקט ישנו את האילוצים הספציפיים, ובתור אנשי המקצוע הנדרשים לקיום הפרויקט וכבעלי החברה אנו תמיד זמינים לתת לכם, בעלי הדירות, שותפינו לפרויקט, מענה לכל לשאלותיכם ובקשותיכם.


במסגרת התקשרות לקראת ביצוע הפרויקט אנו דואגים בראש ובראשונה כי אתם ודירתכם תהיו מוגנים מפני כל מאורע ומכשול עתידי.


מעבר לביטחון הפיננסי אנו נפעל יחד איתכם, מתחילת הפרויקט ועד סופו, למען מימוש מקסימלי של הזכויות האפשריות הניתנות במסגרת פרויקט תמ"א 38 וזאת מתוך הבנה מלאה כי ככל שאתם מרוצים ונהנים מזכויות נוספות כך גם כל הפרויקט יהנה מזכויות נוספות.