מחשבון תמ"א 38 לתושבי נתניה

גלו מה הערך האמיתי של הדירה שלכם

מלאו את הפרטים וגלו את השווי המוערך של הדירה שלכם לאחר פרויקט תמ״א 38

נתקלים בבעיה?

צרו קשר ונעזור לכם בתפעול המחשבון.

הנחיות לשימוש במחשבון בתחתית העמוד

כולם מדברים על תמ"א 38 ועל השבחת הדירה העתידית וכיצד ניתן להרוויח באמצעות פרויקט זה, אולם הרוב המכריע מתייחס לנתונים רבים ולשמועות מה שמוביל לבלבול וטשטוש לכל מי שרוצה לקבל פרטים מדויקים בנוגע לאחוזי השבחה.

לאור עובדה זו ומתוך רצון למהחיש את הפוטנציאל הרב מפרויקט תמ״א 38 בדירות ישנות, בנינו למענכם את "מחשבון תמ"א 38" אשר יעניק לכם תשובה ברורה לשאלה ״מה יהיה אחוז ההשבחה של הדירה שלי בזכות תמ״א 38?״.

מחשבון התמ"א שעמלנו עליו רבות, נועד לתת לכם, בעלי הדירות, את האפשרות לבחון כמה פרויקט תמ"א 38 ישביח את דירתכם ויספק לכם מענה דרך אלמנטים ברורים ומדויקים כמו חניה, איזור המגורים, קומה, גודל המרפסת במידה וקיימת, מעלית או לא וכו. אלמנטים אלה מספקים לנו תשובה חד משמעית לגבי אחוז ההשבחה, מה שישים אתכם במקום של ידע מוחלט לפני כל כניסה למיזם של תמ״א 38.

לנוחיותכם, להלן כמה דברי הסבר לשימוש במחשבון.

מדריך שימוש במחשבון

המחשבון מורכב משני חלקים פשוטים: 

1. מצב הדירה כיום. (בשלב הזה עליכם להזין את מחיר הדירה שלכם כיום). בכדי לדעת בקירוב את המחיר נכון למועד שימוש המחשבון אנו ממליצים להיעזר באתר "מדלן" (www.madlan.co.il) אתר חינמי המציג דירות להשכרה ולמכירה עדכניים. פשוט כנסו לאתר ותזינו את הנתונים הדומים לדירתכם, כך תוכלו לעמוד את מחירה. כמו כן, עליכם להזין את הנתונים הנוספים כפי שהם כגון קומה ושטח הדירה (מספרים בלבד). 

2. התמורות העתידיות מהפרויקט. בשלב זה עליכם להזין את נתוני תמורות הפרויקט כלומר, מה אתם מקבלים במסגרת הפרויקט וכמובן שלכל רכיב יש משמעות כספית .בדרך כלל במסגרת פרויקט תמ"א 38 דיירים מקבלים מעלית (אם קיימת, אזי אחת גדולה ומרווחת יותר), חדר נוסף עד 25 מ"ר (לעיתים קרובות ישמש כממ"ד), שיפוץ מעטפת הבניין (אשר גם לרכיב זה יש משמעות כספית רבה) וכן  מרפסת (עד כ- 20 מ״ר בכפוף לאילוציים תיכנוניים). בנוסף, באם וזכויות הבניה מאפשרות זאת, דיירי הבניין יקבלו חניה.

חשוב להבהיר כי לא כל פרויקט דומה למשנהו לכן, מבלי לבחון את זכויות הבניין קשה לדעת במדויק מה הן תמורות הפרויקט,

אם ברצונכם לדעת את התוספות האפשריות במסגרת פרויקט תמ״א 38 באופן ישיר על בית שלכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונבדוק זאת למענכם ללא כל תשלום או התחייבות.

תקנון שימוש במחשבון תמ״א 38:

מידע הנובע ממחשבון זה הינו כללי בלבד ואינו מהווה המלצה לקיום פרויקט, לכדאיותו או כל המלצה אחרת. המידע המוצג הינו חישובי כוללני הנשען על חישובים ממוצעים שנבדקו על פני מספר בניינים בשלל איזורים בארץ. על מנת ולדעת את אחוזי תשואת הפרויקט בכל בניין נדרשת בדיקה ספציפית ואישית ואילו הסכום המוצג במחשבון זה הינו מחיר משוער בלבד. בכדי לקבל מידע מדויק יותר יש להיוועץ לקבלת הבחנה נקודתית ועמוקה. חברת אימפרזה יזום בנדל״ן דואגת לספק מידע עדכני ואמין ככל שניתן באתר זה; יחד עם זאת, חברת אימפרזה ייזום בנדל״ן אינה מתחייבת לעדכניות מוחלטת ולשלמות מוחלטת של המידע, בנוגע לתחומים המסוקרים במחשבון זה.